Міжнародний пробіг

Полтавська поліцейська асоціація існує п’ятнадцять років. За цей час її члени гідно представляли наш регіон на міжнародних змаганнях. Під час щорічного пробігу, теж планують відзначитися. Як Олександр Телик, голова Полтавського регіонального відділення асоціації Міжнародної поліцейської Асоціації,зазначив , журі оцінює форму учасників, підготовку екіпажів та стікери. Але головне - участь автомобілів у пробігу.


Олександр Телик, голова Полтавського регіонального відділення асоціації Міжнародної поліцейської Асоціації
"Протягом 5 - денних змагань там відпрацьовується і професійні навички і люди спілкуються між собою з теоретичних питань ну а також культурна програма. "

Самі ж учасники зазначають, що під час підготовки до змагань опрацьовують безліч різних напрямків, адже ніколи не знають що їм підготували.

 Наталія Хоружа, учасниця змагань.
"Кожен рік країна до якої ми подорожуємо ,придумує свої нові конкурси в яких ми приймаємо командну участь і не в багатьох отримуємо перші місця і призи. "

Подібні акції направлені на співпрацю між правоохоронними органами держав. Україну на змаганнях представлятимуть й інші області нашої держави.