Дендропарк

Дендропарк розжився обновкою. У річницю Полтавської битви в одному із улюблених місць відпочинку полтавців встановили точну копію 500- кілограмової гармати 17 століття, яка знаходиться в Державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви», а для того усі бажаючі мали змогу комфортніше тут відпочивати було облаштовано також й місця відпочинку.
 Оксана Деркач,секретар міської ради
"Ми створюємо зручності для відпочинку мешканців міста Полтави. Яких запрошуємо все-таки у дендропарку відпочивати".

Виготовив та подарував парку гармату небайдужий полтавець. Коли виникла ідея створення , дуже хотілося щоб її мали змогу побачити усі бажаючі - розповідає Віталій Харченко, автор гармати, усі роботи виконані з дерева, щоб не псувати натуральної краси та гармонії парку. 

 Віталій Харченко, автор гармати"Дендропарк став улюбленим місцем відпочинку полтавців і ми вирішили подувати пушку парку, щоб люди сюди приходили подивитись, зробили столи щоб луди тут віддихали."
На цьому облаштування парку різними цікавинками не завершується, зазначає Михайло Шлафер директор Дендропарку, адже, ця природна пам’ятка з кожним днем приймає все більше і більше відвідувачів. Головне, щоб відпочиваючі не псували того, що вже зроблено.