Виборча конференція «Української народної партії» та «Народного Руху України»

Об’єднавча виборча конференція Полтавської обласної організації Народного Руху України розпочалася з підсумків перереєстрації членів РУХУ та Української народної партії як членів єдиної партії та із звіту про утворення єдиних районних, міських, міськрайонних організацій. Українське законодавство не передбачає можливості класичного об'єднання партій. Тому УНП прийняла рішення припинити діяльність шляхом реорганізації та вливання в НРУ на базі його статуту. Однією з перших областей де безболісно пройшло об"єднання стала Полтавщина. Обрано нового голову обласної організації та його заступників. За результатами голосування, очолив нову обласну структуру Серій Соловей, який був членом української партії ще з 2001 року.

 Сергій Соловей
 голова Полтавської обласної організації Народного Руху України"Я і далі буду робити все те, що я зможу не тільки по відновленню єдності нашої структури, а по наданню їхній діяльності нового дихання, нової перспективи і я буду робити все те, щоб ми не боролися за 3 чи 5%, а щоб ми боролися за те, щоб вся влада в Україні була наша."

Василь Куйбіда, голова об’єднаної партії, вважає це злиття значним кроком вперед та відновленням справедливості, адже Українська народна партія та Народний Рух України споконвіку борються за стабільну та могутню державу. Знову об’єднавши сили, впевнений він, вже найближчим часом можна очікувати позитивних результатів по відновленню демократичної України.

 Василь Куйбіда
 голова Народного Руху України
"Народний Рух України було штучно розділено на 2 крила. Насправді світогляд у нас і цінності одні і ті ж. І програми одні і ті ж. Я радий,що нам вдалося переступити через особисті образи, недовіру, відновити єдність руху. Сьогодні це доконечна необхідність єднання усіх національно-демократичних сил. Через розпорошеність нашу ми фактично втратили демократію в державі."

Важливою частиною «Української народної партії «Рух» є її молодіжна ланка, яку планують постійно розширювати -до її лав запрошують усіх небайдужих. Учасники об’єднавчої виборчої конференції пояснюють це тим, що саме від молоді залежить, яким буде майбутнє нашої держави. До того ж, це одна із незахищених верств населення, адже вчорашні студенти не знаходять роботи, тому вимушені від’їжджати за кордон. Сприятливі умови в країні забезпечать молодь не лише працею за фахом, а й гідним рівнем життя.

Руслан Руденко
 голова Полтавської обласної організації Молодіжного Народного Руху
"Молодь повинна захищати свої права та мати права для реалізації себе, для власного потенціалу. Тобто вони повинні відстоювати. Я їх запрошую до нас, у молодіжну організацію, для підтримання українських культурних ініціатив та захисту своїх інтересів. Ми будемо намагатися отримувати гранти для юридичної допомоги."

Василь Куйбіда підтримує колегу та додає, що обласна організація Молодіжного Народного Руху -невід’ємна частина партії, тому функціонуватимуть злагоджено, заради досягнення мети. До того ж, свіжі ідеї та ентузіазм ніколи не були зайвими.

 Василь Куйбіда голова «Української народної партії «Рух»
"Відновивши наші національні цінності, спираючись на них, будучи відкритими, щирими, тими, хто намагається один одному допомагати, ми будемо модернізовувати наші партійні структури і діятимемо так, щоб кожен розумів -ми відкриті, ми не приховуємо нічого."

Керівні органи Народного руху України формуються за принципов 50 на 50 представників з обох партій що об"єдналися. Учасники зустрічі і зокрема Сергій Соловей, впевнений, в Україні народжується нова потужна правоцентристська політична сила.