Випускний в ПУЕТ

Навчальний рік, що минув, був надзвичайно плідним та насиченим для Полтавського університету економіки і торгівлі. Виш досягнув помітних результатів у царині дистанційної освіти. За цією схемою викладачі університету протягом року навчили 1170 молодих людей у центрах по всій області. У навчальному закладі ввели нову спеціальність - «Біотехнологія», а також розробили систему військової підготовки, яка дозволить одержувати окрім диплома ще й звання офіцера запасу.

Олексій Нестуля
ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
«Студенти, які будуть її проходити, отримуватимуть не лише військове звання, а й цивільну спеціальність - психолог, соціальний працівник, політолог. Я вважаю, вони не будуть зайвими нашим випускникам.»

ПУЕТ продовжує зміцнювати міжнародні зв’язки. Університет уклав нові угоди із навчальними закладами Великобританії, Греції, Німеччини, Китаю, та ряду інших країн. Окрім цього, студенти гідно показали себе у наукових змаганнях.

Оксана Делія
декан факультету економіки і менеджменту ПУЕТ
«У нас були переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки підприємства, Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної кібернетики, конкурсу студентських наукових робіт з управління персоналом та економіки праці.»

Але найбільшим досягненням року колектив вишу вважає випуск - 2013. 746 юних фахівців денної форми навчання отримали дипломи спеціалістів і магістрів. Сумували через те, що прощаються з найщасливішим періодом у житті, але раділи, знаючи, що отримали у цьому виші знання та досвід, із якими не страшно розпочинати кар’єру.

Станіслав Пашолка
випускник факультету економіки та менеджменту ПУЕТ
«Я тут зустрів багато чудових людей, друзів, сподіваюся, майбутніх колег. Мені подобається, я задоволений, що обрав цей університет.»

Юлія Байдак
випускниця факультету економіки та менеджменту ПУЕТ
«По-перше, це не тільки гарні умови навчання, а й кваліфіковані спеціалісти, які тут працюють. Університет має досить гарний професорський та викладацький склад та матеріально-технічну базу.»

Педагоги впевнені у тому, що усі ці молоді люди досягнуть успіху у дорослому житті, адже серед випускників університету - чимало видатних імен, відомих як в Україні, так і за кордоном.