Проїзд знову може подорожчати

Не встигли полтавці оговтатися від травневих баталій стосовно тодішнього здорожчання ціни за проїзд з 1 гривні 75 до 2 , так ось почалося знову. На офіційному сайті міської ради від 26 червня 2013 року опублікований проект рішення міськвиконкому «про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у пасажирському транспорті міста». Відповідно до нього одна поїздка на міських автобусних маршрутах які здійснюються в експресному режимі та режимі маршрутного таксі буде коштувати 2 гривня 50 копійок. Як повідомили нашій знімальній групі у прес-службі міської ради ця сума взята зі звернень самих автоперевізників, мовляв їм не вистачає на бензин, ремонт та оновлення автопарку. Водії громадського транспорту говорять, - що грошей й справді не вистачає, а з черговим здорожчанням кількість пасажирів помітно поменшає, та й нова вартість проїзду все одно не покриє всіх необхідних витрат на перевезення та покращення якості перевезення.


"Сейчас мало людей їздить, даже по 2 рубля, це в час пік, коли люди на роботи, а остальне время люди перейшли на тролейбус."

"Да, зачасти дорогие и топливо дорогое, нащёт этого то понятно, но дело в том что у людей денег нет."

"Втратимо, пересядуть на автобуси, взагалі то 2,50 для Полтави мені дається це занадто."

Більшість жителів міста обурення черговим подорожчанням, - полтавці нарікають, що вартість проїзду підвищують другий раз за рік,а от заробітна плата чомусь так і стоїть на місці.

"Зартпалты минимальные сейчас у людей денег нету, так же водителя по таким дорогам тоже идут в убыток тут безвыходная ситуация"

"І так дорого, получаєш тисячу, за що його платить, немає за що його платить, не має смсла його подимать."

"Якбі вони зарплату луче піднімали і ціни поопускали, а проїзд дуже дорого конечно, тільки при Кукобі був проїзд стабільний більш менш. "

"В таком состоянии как ездят сей час маршрутки, автобуси они этого не стоят, по этому я против, у нас не такие зарплаты в Полтаве большие что бы подымать цены. "

"Мало им да? Денег мало? Ту так пускай наживаются, если им мало, то берите с народа, а откуда ж им ещё брать."

У прес -службі міської ради нам також повідомили, що проект рішення має пройти депутатські комісії та засідання виконавчого комітету. Тоді у разі схвалення він має бути оприлюднений в газеті «Полтавський вісник» та на офіційному сайті міської ради. В свою чергу ми обіцяємо стежити за розвитком «транспортних перепертій» та інформувати Вас про всі можливі зміни.