Двір-смітник

Мешканці сьомого будинку, що по вулиці Куйбишева, кажуть: комунальних проблем у них хоч відбавляй. Вони вже не пам’ятають, коли їхній будинок востаннє ремонтували. Як результат: поганий дах і ось така зливна труба, яка, очевидно, вже давно не виконує покладених на неї функцій.

Валентина Климко
мешканка будинку за адресою вул. Куйбишева, 7
«У будь-який момент ця труба може відірватися, тому що навіть не видно, на чому вона там тримається. Вона постійно хитається.»

Наступна проблема - занедбана дорога. Полтавці говорять: ще б зрозуміли, якщо вони жили десь на околицях, і асфальт просто забули б полагодити. Але ж будівля знаходиться у самому центрі міста.

Володимир Красько
мешканець будинку за адресою вул. Куйбишева, 7
«Ями великі, як дощ іде, по стоку біжить вода з Укртелекому, і пройти до помешкання неможливо.»

У дворі повно сухих дерев, скаржаться люди. З цього приводу вони не раз зв’язувалися із комунальниками. Але усе, чого вони домоглися - це дві зрізані мертві тополі. Решта аварійних рослин і понині стоїть там, де і раніше. Щоправда, найбільше мешканців дратує стан дитячого майданчика. Кілька років тому ЖЕД № 3 розібрав частину паркану навколо нього, і тепер він перетворився на прохідний двір. Каруселі нагадують купу металобрухту, а ті, що ще справні, постійно зайняті молодиками із алкоголем та цигарками.

Петро Солодко
мешканець будинку за адресою вул. Куйбишева, 7
«Тут постійно п’ють та курять люди, лежить величезна кількість недопалків. Як ніби то взяти жменю зерна і розсипати - ось стільки недопалків. »

Гоородяни підкреслюють: їм просто соромно перед гостями з інших міст та навіть перед іншими полтавцями. Адже від їхнього двору до центрального парку рукою подати.

Михайло Климко
мешканець будинку за адресою вул. Куйбишева, 7
«Наш будинок розташований неподалік від пуповини міста - Монумента Слави. І у такому жахливому стані прибудинкова територія! Так що про Полтаву можуть сказати гості з інших міст, коли вони гуляють тут?»

Люди вже неодноразово зверталися до міліції, але, за їх словами, це майже нічого не змінило. Не допомогли поки що і листи до міської ради. Мешканці збирали підписи для звернення ще наприкінці 2010 року. Кажуть: їм пообіцяли усунути негаразди 2011-го, але на обіцянках усе і закінчилося. Сьогодні полтавці продовжують тероризувати владу дзвінками та візитами.

Михайло Климко
мешканець будинку за адресою вул. Куйбишева, 7
«Усі люди телефонують на гарячу лінію, ходять до міськвиконкому, але нажаль віз і понині там.»

Нажаль, нам не вдалося отримати коментарі від прес-служби міської ради. Щоправда, ми залишаємо право за усіма зацікавленими у цьому питанні сторонами висловити власну точку зору.