1 липня – День архітектора

Полтавщина завжди вважалась духовною колискою України, і архітектура не є винятком, адже саме на тут зародився новий архітектурний стиль український модерн. Майстрів, чиїми руками створювалось нинішнє обличчя обласного центру привітали з професійним святом, представники місцевої влади.

 Віктор Животенко, перший заступник голови ОДА
"У нас є в цьому перспектива і є великі таланти, наша земля продовжує щедро нагороджувати всю Україну нашими талановитими архітекторами і митцями"

Варто зазначити, що в Україні архітектура завжди посідала почесне місце, адже її пам'ятки несуть у собі дух різних епох і стилів - зазначають експерти, і це не дивно адже підростаюче покоління ні чим не гірше, а можливо й краще за своїх попередників.


 Вадим Вадімов, головний архітектор міста
"Підростаюче покоління і взагалі Полтавська архітектурна школа є однією з кращих в Україні, це безперечно. Роботи наших випускників свідчать про зрілість і професійність і потенціал"

Як зазначають майстри з досвідом, для того аби бути гарним архітектором самого таланту замало, потрібно ще багато та наполегливо працювати над собою.

 Миколай Карюк, голова правління Полтавської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України"Это должно быть так сказать 5% искры Божей и 65%упорного труда, яв этом абсолютно убеждён. "На завершення свята кращих майстрів нагородили, почесними грамотами та пам’ятними відзнаками.