Звіт тервідділення АМК

За перше півріччя 2013 року Полтавським обласним територіальним відділенням антимонопольного комітету України отримано від правоохоронних органів, фізичних та юридичних осіб, 113 заяв, в тому числі і 13 депутатських звернень щодо недотримання суб’єктами господарювання області конкурентного законодавства. За результатами їх дослідження було розпочато 19 справ. Що значно більше ніж за аналогічний період минулого року зазначає Володимир Оніщенко, голова обласного територіального відділення АМК.

 Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМК
"Такої кількості звернень у нас не було по результатам минулого року , їх дуже багато."
Для реального впливу на соціально-важливі ринки Полтавської області, такі як: ринок житлово-комунальних, інвентаризаційних послуг, оренди землі сільськогосподарського призначення, ринку лікарських засобів, ринок перевезення пасажирів та цінову ситуацію на них, територіальне відділення провело активну роботу. Економічний ефект від неї склав майже 14 мільйонів гривень - зазначає очільник АМК. 

 Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМК
"За 6 місяців 2013 року на тероварних ринках нами розпочато 56 справ, взагалі за перше півріччя рішення прийнято по 62 справам, припинено 103 порушення. "

Також на підставі звернень громадян за результатами перевірок спеціально створеної комісії на ринках надання послуг у сфері житлово-комунального господарства було виявлено ряд порушень з боку ПАТ «Полтаваобленерго».
На сьогоднішній день у нас знаходиться в впровадженні справа порушено 18 травня цього року по результатам перевірки там єсть більше 100 фактів порушень.

Торкнулися на зустрічі і питання подорожчання проїзду в громадському транспорті. Володимир Оніщенко зазначив, що АМК не отримував жодного документу щодо можливого здорожчання і в найближчих планах повністю перевірити документацію по усіх 22 перевізниках міста.