Знешкодили терориста

Справді веселою виявилася мандрівка пасажирів автобуса Кременчук -Градизьськ,що рухався днями своїм маршрутом. Гостроти відчуттів додав чоловік, що добре підзаправившись перед дорогою почав аж надто відверто висловлювати своє бажання бути в центрі уваги решти пасажирів. Це не сподобалося ні останнім, ні водієві.

 затриманий"Громко балакав, він мені зробив замєчаніє.Я з ним поспорив. Кажу - я тебе взорву вмєстє з твоїм автобусом. От і все..."

Висаджений на одній із станцій, ображений пасажир вирішив навести лад в ситуації і зателефонував до служби з надзвичайних ситуацій з повідомленням про вчинений ним теракт. Ті одразу ж зв"язалися з правоохоронцями.

 Костянтин Волошин, заступник начальника Глобинського РВ УМВС Полтавщини
"Було встановлено всі автобуси, які рухалися в цей час з міста Кременчука до селища Градижськ. Встановлено в якому рухався цей чоловік, який зателефонував про те, що він захопив заручників. Горе-терориста було затримано. Він був в сильному алкогольному сп"янінні. "
Водій автобуса дізнався про все одним з останніх.
 водій
"Доїжджаю в село Горбанівка, директор звоне каже шо там у вас таке? Терористи автобус захватили? Кажу - ніхто не захвачував."

Нині відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 (хуліганство) ,що може загрожувати покаранням у вигляді обмеження волі строком до п’яти років.