Прес-конференція Олександра Тонкова

В області гостро стоїть питання необхідності модернізації системи теплопостачання. За словами Олександра Тонкова, директора Департаменту житлово-комунального господарства Полтавщини, цього року на технічне переоснащення витрачено 216 мільйонів гривень. Хоча, це значно менша сума, ніж передбачається Загальнодержавною програмою реформування і розвитку ЖКГ. Адже, відповідно до неї, необхідно 373 мільйони.
На сьогоднішній день реформування здійснюється послідуючим аспектом, основним завдання якого визначені Законом України "Про ЖКГ", а саме : підвищення рівня та якості житлово-комун.послуг; формування регіональної політики, щодо утримання житлового фонду; питання по технічному переоснащенню.
Говорили на прес-конференції і про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Зараз на Полтавщині їх 361. Вони потребують реформування. Але фінансування, яке належить отримувати за Законом України «Про об’єднання співвласників» зараз не надходить.
Що ж до планів роботи Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації на 2013 рік -відкритим залишається питання про сортувальну станцію з подальшою переробкою твердих побутових відходів. Зараз ведуться переговори з інвесторами, щодо виділення земель під це підприємство.