Кривава сутичка

Інцидент стався 2 липня близько 22-ї вечора на вулиці Алмазній. Двоє полтавців відпочивали за пляшкою міцного спиртного, коли раптом між ними виникла сварка. Коли справа дійшла до бійки, 38-річний чоловік схопився за ніж і кинувся на товариша. 32-річний постраждалий із кількома ранами на спині та шиї опинився у лікарні. Медики називають стан його здоров’я стабільно тяжким. Злодія затримали правоохоронці.

Юрій Сулаєв
начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС у Полтавській області
«Відкрите кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України. Правопорушнику загрожує від 5 до 8 років ув’язнення. Триває досудове розслідування. Речові докази вилучено.»

За словами працівників МВС, чимало подібних випадків у місті стається через зловживання алкоголем. Зелений змій нерідко стає причиною кривавих сутичок навіть у сім’ях.

Юрій Сулаєв
начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС у Полтавській області
«Будучи під впливом алкоголю люди пригадують багаторічні образи, нехороші випадки, пов’язані зі своїми товаришами, починають їм дорікати, чують у відповідь виправдання або агресивні слова. Слово за слово, і конфлікт переростає у серйозні з’ясування стосунків.»

У міліції кажуть: за перше півріччя 2013 року в області зафіксовано 14 вбивств та 23 випадки нанесення тяжких тілесних ушкоджень, з яких 8 закінчилося смертю потерпілого. Наразі нерозкритими залишаються 2 вбивства.