Вступна кампанія

1 липня, у абітурієнтів розпочалася гаряча пора - стартувала вступна кампанія 2013 року. Згідно з чинними умовами прийому до вищих навчальних закладів, цього року збережено норму, відповідно до якої вступники мають право подати документи до п’яти вищих навчальних закладів та на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей. Строки подачі документів теж суттєво не змінились, зазначає Микола Степаненко ректор Полтавського Національного педагогічного університету.

 Микола Степаненко, ректор ПНПУ
"Прийом документів розпочався з першого липня, завершиться він по 31 липня. А для тих хто буде складати вступні іспити до 20 липня. "

Мінімально необхідний бал сертифікатів ЗНО, не може бути нижчим ніж 124 бали з непрофільних предметів та не нижче 140 з профільних. Перші ж рейтингові із зазначенням рекомендованих до зарахування будуть оприлюднені 1 серпня .

 Микола Степаненко, ректор ПНПУ
"Три етапи зарахування 1 і 2, 3і5, 8-10 серпня вже стане зрозуміло. Ми повинні вже видати наказ про зарахування студентів на очну і заочну форми на державну форму, ну з комерційною трішки ще продовжиться цей процес"

Під час вступної кампанії 2013 року буде продовжено практику подання заяв до вишів в електронній формі, що як планувалося мало б має зменшити черги до приймальних комісій. Але абітурієнти зазначають, що не дуже довіряють такій системі. 

Юля 
"Я вважаю краще самому подати документи так безпечніше, чим електронна форма подачці. "

 Олена"Я звикла, що завжди подавали так, а через електронну форму це тільки недавно таке запровадили і не захотілось так. "
 Юлія
"Електронній формі я не довіряю, адже коли я заходжу мажу підійти , до приймальної комісії я бачу очі, я можу віддати документи я знаю що вони вже в навчальному закладі. "

Але варто зазначити, що деякі результати роботи електронної системи, все ж таки помітні, адже тисняви яка була минулими роками ми не помітили. Зауважимо у Полтаві приймальні комісії найраніше відкриваються о 8:00. Деякі працюють до 21:00.