Прес-конференція в УМВС Полтавщини

У Полтаві з початку року в кримінальному провадженні знаходяться 2936 правопорушень. На сьогодні вдалося розкрити понад 1200. Серед нерозкритих -один розбій, близько п’ядесяти грабежів, 263 шахрайства, 7 фактів незаконного заволодіння транспортом. На початку липня працівники Ленінського райвідділу міліції, затримали 20-річного полтавця, який грабував гаражі не лише у місті, а й у районі.

 Сергій Бейгул
 нач. Ленінського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській обл."Раніше судими за аналогічні злочини. за півтора місяці він скоїв близько 19 епізодів крадіжок з гаражів. Вскривав їх металевими ножницями, вирізав отвір, виносив все, що має цінність."
Не всі постраждалі звернулися до міліції. Тому правоохоронці просять потерпілих повідомити про скоєне.

 Сергій Бейгул
 нач. Ленінського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській обл."Це гараж біля будинку по вул.Леніна 86, біля будинку по вул. Леніна 90 і в кооперативі "Подільський", що по вул. Рогізнянській гараж за номером 211 і 232."
Святкування Івана Купала не пройшло без ексцесів. Так на одному із полтавських пляжів пограбували чоловіка -невідомий забрав ланцюжок та годинник. А ось у Ковалівці веселощі призвели до трагічних наслідків.

 Юрій Сулаєв
нач. прес-служби РВ ПМУ УМВС України в Полтавській обл."Молодому 16-річному юнаку нанесене дуже серйозне поранення в область шиї. Він перебуває зараз в реанімації  1 міської клінічної лікарні, колото-різана рана і покищо особа, яка нанесла удар, не встановлена. "
Правоохоронці закликають усіх, кому відомі деталі чи подробиці цих подій, звернутися до відділу міліції чи за телефоном 102. Будь-яка інформація може допомогти у розкритті справ. Конфіденційність гарантована.