Жнива на Полтавщині

Наразі Полтавщина перебуває на піку жнивної кампанії. На сьогодні вже намолотили більше 40, тож невдовзі аграрії області розраховують зібрати 1 млн тонн зернових, повідомив Володимир Замикула, заступник голови ОДА.

 Володимир Замикула, заступник голови ОДА. 
"На сьогодні зібрано 160 тисяч ранніх зернових, це дещо більше 40% до тих обмів яких потрібно забрати. Врожайність складає 40,8 центнерів з одного гектара. "

Наразі ситуація в області напружена, адже за урожайністю Полтавщина посідає одне з перших місць в Україні і ми маємо всі можливості зібрати гарний урожай, але для цього потрібно пришвидшити темпи жнив, адже в деякі райони їх тільки починають - зауважив Сергій Фролов, начальник Головного управління агропромислового розвитку ОДА.


 Сергій Фролов, начальник Головного управління агропромислового розвитку ОДА
"Полтавщина на рубежі міліонну, але щоб цей рубіж досягти шановні я вам скажу що нам потрібно ще багато чого зробити, а по окремих районах тільки розпочати і зробити, щоб той міліон у нас був. "

Під час селекторної наради Олександра Сеня, заступник Міністра аграрної політики повідомив, що наразі в державі обмолочено 37 % площ посіву ранніх зернових та зернобобових культур - 3. 966 тис.га, в тому числі озимої пшениці зібрали на площі 2.623 тис. га. Всього намолочено 10,5 млн. тонн зерна нового врожаю, з них 7,4 млн.тонн пшениці.