Чи чекати подорожчання проїзду?

Перед початком обговорення можливого подорожчання проїзду у громадському транспорті, полтавці мітингували біля міськвиконкому. Вони вважають - 2.50 -необґрунтована ціна, а збільшення вартості вдарить по кишеням пересічних громадян.Іншої ж думки самі перевізники. Вони переконують- їхні підприємства збиткові. Автопарк не оновлюється через невідповідність тарифів реальним витратам. У цьому році ще не придбано жодного автобуса. Ціни на паливо, мастильні матеріали, шини -зростають. До того ж, потрібно підвищувати заробітну плату водіям.
Конструктивного діалогу так і не відбулося, адже кожен із присутніх, одночасно із виступаючими, намагався висловити свою точку зору. І перевізників, і пасажирів, цікавила позиція міського голови Олександра Мамая. Але на чергове обговорення можливого подорожчання проїзду він знову не з’явився.
Найприбутковішим є той місцевий транспорт, який рухається кільцевим маршрутом. Тому, аби уникнути подорожчання вартості проїзду через нерентабельні напрямки, громадськість запропонувала, щоб кілька автобусів чи тролейбусів кожного перевізника рухалися кільцем. Але чи дослухається місцева влада до такої поради -поки що невідомо. До речі, під час звіту міського голови за 2 роки роботи на цій посаді, він наголосив на необхідності підняття ціни та запропонував людям, які не можуть дозволити собі витрачати по 2.50 за цю послугу, користуватися тролейбусами.