Блохи в підвалі

Полтавець Михайло Климко розповідає: минулого тижня прийшов провідати рідних, які живуть на вулиці Зигіна у четвертому будинку. Пригадує: близькі поскаржилися йому, що у підвалі вже кілька днів стоїть вода. Чоловік спустився туди, щоб подивитися, що сталося. Трохи пізніше він відчув сильний свербіж на ногах.

Михайло Климко
родич мешканки будинку за адресою вул. Зигіна, 4
«У четвер я звернув увагу, що у мене всі ноги покусані. Я знайшов на собі кілька маленьких комах. Але ж я ніколи не тримав домашніх тварин - котів, собак.»

Пан Климко каже: його покусали блохи, які завелися у погребі. На його думку, комах сюди занесли вуличні коти.

Михайло Климко
родич мешканки будинку за адресою вул. Зигіна, 4
«У підвалі цього будинку живе безліч безпритульних котів. Я думаю, саме через них тут завелися ці комахи.»

За словами чоловіка, працівники 2-ї житлово-експлуатаційної організації так і не відреагували на численні прохання мешканців будинку закласти цеглою отвір, через який чотирилапі, а також вода під час дощів потрапляють у підвал. Крім цього, комунальники відмовляються взагалі спускатися униз, додає Михайло Климко. А це означає, що лагодити несправні труби, з яких постійно тече вода, поки що нікому.

Михайло Климко
родич мешканки будинку за адресою вул. Зигіна, 4
«Чомусь у ЖЕД не знайшли для цього часу, хоча дізналися про це ще у четвер. Усі кошти перераховуються із платежами за комунальні послуги, але ніхто нічого не робить.»

Мешканці обурюються: бліх вже знаходять у оселях на першому поверсі. Кажуть: ще трохи, і вони дістануться решти квартир.

Світлана Фошина
мешканка будинку за адресою вул. Зигіна, 4
«Це дуже небезпечно, блохи є носіями захворювань. Нам просто страшно жити у цьому будинку.»

Ми звернулися до дільниці номер 3 при другій житлово-експлуатаційній організації ще зранку у понеділок. Там повідомили: як раз відправили на місце бригаду, щоб травити комах. А ремонт водопроводу розпочнуть, тільки-но на шкідників подіє отрута.