Сидіти на лавках небезпечно

На зупинці Шевченка, біля Центрального ринку лавка буквально розвалюється на очах у перехожих. Присісти тут можна лише на краєчок але ризикуючи щомиті опинитись на землі, або ж на лавку з протилежного боку. Дошки з яких збиті сидіння давно потрухли і відпали. Ті ж, на яких хоч якось можна сидіти - тримаються «на чесному слові». Полтавці скаржаться, що таку картину вони вже спостерігають 4-тий місяць, і за цей час жодних робіт проведено не було.

"Страшно, не страшно, даже не то що сидіть на ній, а й дивитися незручно на неї, не тільки що сісти тай щось зробити. "

"Очень не удобно конечно сидеть. А що робити? Ну будем надяться, на лучшее, що будут как-то реставрировать, будут ремонтировать, будут новые." 

Схожа ситуація й на прощі навпроти Південного вокзалу. Очікуючи на потяг, люди можуть все ж таки знайти вцілілу лавку, але от посидіти тут навряд чи буде приємно, адже територія поруч з ними мало чим відрізняється від смітника, урни для нього тут заповненні вщент. У прес-службі міської ради нам повідомили, що комунальне підприємство «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» проводить поточний ремонт, на сьогодні вже до ладу приведено 30 зупинок громадського транспорту, до осені планується відремонтувати ще 90, тож у кожного своя черга. А щодо «смітника» на навпроти Південного вокзалу то сміття там вивозять регулярно.