Підготовка до сесії обласної ради

Сьогодні в області діє Програма профілактики правопорушень на 2011-15 роки, прийнята обласною радою кілька років тому. На засіданні постійної комісії обласної ради з питань законності та правопорядку депутати проаналізували хід її виконання у частині підтримки судів Полтавщини. За словами представників обласного управління судової адміністрації, Програма дуже виручає галузь, на яку, на жаль, дають недостатньо грошей з державного кошика. За положеннями Програми у 2013 на ремонт приміщень судів та їх оснащення виділять 300 тисяч гривень. Окрім цього, судовикам потрібні кошти на введення нових технологій: вони збираються проводити засідання у режимі відеоконференції та відправляти повістки SMS-повідомленнями.

Іван Клочко
начальник управління судової адміністрації у Полтавській області
«Ми сьогодні працюємо над тим, щоб відправляти копії рішень судів учасникам судових процесів в електронному вигляді. Також існує дуже багато підходів щодо покращення забезпечення судів комп’ютерною технікою.»

Ще одним важливим питанням, на якому акцентували увагу народні обранці, було внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху. Управління ДАІ Полтавщини прагне зменшити кількість аварій на дорогах завдяки посиленню пропаганди. Правоохоронці будуть друкувати книжки та буклети, а також знімати повчальні телепередачі про правила дорожнього руху, для яких їм знадобиться нове обладнання.

Віктор Поліщук
заступник начальника УДАІ УМВС України у Полтавській області
«Використання у роботі сучасної та багатофункціональної фото- і відеотехніки з урахуванням технічних і творчих вимог надасть можливість здійснювати оперативне реагування на інформаційні потреби ЗМІ, надавати коментарі стосовно резонансних подій на дорогах Полтавщини та інших суспільно-важливих аспектів діяльності підрозділів ДАІ.»

Також працівники ДАІ планують полагодити кілька постів дорожньо-патрульної служби. Разом на інформаційну кампанію, ремонт і закупівлю бортових комп’ютерів для авто їм знадобиться 200 тисяч гривень. Також на засіданні комісії учасники обговорили долю села Зоряне Козельщинського району. За словами депутатів, кілька років тому пішла з життя його остання мешканка, тож на наступній сесії облради буде питання щодо ліквідації цього села, цитуємо проект рішення: «у зв’язку з відсутністю жителів та житлових будинків». Нагадаємо, питання щодо зняття з обліку населених пунктів виносяться майже на кожну сесію