Підготовка господарства до осінньо-зимового періоду

Обласна влада запевняє: тепло в оселі полтавців подадуть вчасно. До початку опалювального сезону готово майже 50 % теплових мереж області. Органам місцевого самоврядування доручили створити комісії для контролю за готовністю систем опалення по районах. За словами Олександра Тонкова, який очолює обласний департамент житлово-комунального-господарства, 95,5 % мереж вже зносилися і потребують ремонту. Саме цим сьогодні і займаються комунальники.

Олександр Тонков
директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА
«Під час заміни теплових мереж встановлюють ізольовані тепломережі, що зменшує втрати тепла під час транспортування.»

Перед опалювальним сезоном на трубах шукають пориви і слабкі місця, а також здійснюють гідравлічні іспити. Ґрунтовна робота проводиться і на котельнях - їх автоматизують та переводять на економні види пального. Чиновники сподіваються, що холодну пору року вдасться пережити без неприємностей. Вони запевняють: люди не мерзнутимуть через конфлікт між «Полтавагазом» та «Теплоенерго». На їх думку, незабаром сторони дійдуть згоди щодо заборгованості. При гірших розкладах в облдержадміністрації мають наміри боротися до кінця.

Віктор Животенко
перший заступник голови облдержадміністрації
«Сьогодні дві треті областей України без гарячої води. Це дня нас не орієнтир. Навіть якщо Полтавщина залишаться одна, ми будемо боротися за права громадян. А вони порушуються, адже 99 % людей платять за тепло, це майже 100 %. Вони мають отримувати послугу.»

Нагадаємо, до 1 вересня до обігріву мають підготувати об’єкти соціальної сфери - школи, лікарні, дитячі садочки, а до 1 жовтня - усі житлові будинки.