Візит радника Президента В. Зубанова

Під час підбиття підсумків перебування на Полтавщині Володимир Зубанов відзначив піклування місцевої влади про захист материнства та дитинства. Зокрема він залишився задоволений роботою Центру реабілітації дітей-інвалідів у Кременчуці та Обласного соціального центру матері та дитини в селі Омельник .

Володимир Зубанов, радник Президента України"Зараз там знаходиться 5 матерів з дітьми. Вони очікують отакої реабілітації, щоб держава їм допомогла в цей певний період часу і можливо там навчила спеціальності і подбала про те де вони будуть жити після того як вони вже пройдуть відповідні процедури. "Зупинився Володимир Зубанов й на проблемах медицини На жаль, на потреби охорони здоров’я йде всього 3% валового продукту, а це замало. Вихід радник президента бачить у запроваджені страхової медицини та ефективному розпорядженні наявними коштами.

 Володимир Зубанов, радник Президента України"Треба не боятись знаходити відповідні рішення і впроваджувати страхову медицину додатково до тих грошей які сьогодні є в медицині, не забираючи не дай Бог нічого. "

Під час зустрічі з журналістами Володимир Зубанов наголосив на важливості своєї місії - об’єднувати Україну, адже і на заході і на сході живуть українці тож ідею єдності знайти можна - це квітуча, заможна країна.