Реформи в роботі перевізників

З першого березня по всій Україні стартувала операція «Автобус 2013», тому особливу увагу нині звертають на стан транспорту та якість надання перевізниками їхніх послуг. Зокрема, якщо маршрутний транспортний засіб, зберігатиметься поза гаражем, - зауважили на спільній зустрічі представників міської, обласної влади та перевізників , то можуть позбавити ліцензії. Уважніше придивлятимуться і до самих водіїв, які вже мають у своєму пасиві проблеми з ДАІ. Окрім того планується ввести професію водія комерційного транспорту, допуск до якої буде обмежений. Перед видачею дозволу перевозити пасажирів у водія перевірятимуть здоровя, його психологічну урівноваженість та адекватність.
Планується проведення звірок із ДАІ, якщо водій має послужний список грубих порушень правил дорожнього руху, то навряд чи йому відкриють категорію водій комерційного транспорту.Що ж до статистики , то кількість аварій за участю пасажироперевізників значно зросла. Окрім того, у порівнянні з 2011-м, у 12-му році - стало вдвічі більше і постраждалих. Найбільше таких подій реєструють на міжміських перевезеннях.Однак водії громадського транспорту обласного центру теж грішать.
Торкнулися і питання якості доріг, адже левова доля прибутку перевізників іде на ремонт власного транспорту. А деякі автобуси взагалі настільки бояться дорожніх ям, що виходячи з ладу, стають абсолютно некерованими. Та влада запевняє, нині викручуються із ситуації як можуть.За словами керманичів області, на території Полтавщини встановлено близько 4 тисяч попереджувальних знаків. А ремонт доріг відновлять, щойно настане сприятлива погода.