Комісія ОР- паливно-енергетичний комплекс

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр депутати обласної ради погодили без проведення аукціону 9 дозволів на користування корисними копалинами на території області. Головною умовою погодження про надання дозволу обласної ради, є обов’язкова соціальна угода з тими територіальними громадами на територіях яких вони знаходяться повідомив Борис Галушко, заступник голови ОДА.

Борис Галушко, заступник голови ОДА. "Це може бути сільська рада, селищна рада, територія району і таке інше. Тільки після того, коли матиметься такий дозвіл і будуть перераховані кошти. Тільки після того ми матимемо можливість погодити надання дозволу Києві"За словами чиновника сума коштів залежить від ряду факторів, серед яких є потужності підприємства та особливі потреби, які є на цих територіях. Перераховані кошти йдуть на соціальний розвиток громади.

Борис Галушко, заступник голови ОДА. "Гроші бувають різні, від 20 тисяч до 1 мільйону, в залежності від того, безумовно ми бачимо, що там буде добуватись і в яких кількостях"
Перераховані кошти будуть корисним доповненням до місцевих бюджетів.