ВІЗИТ ПОСЛА

Під час особистої зустрічі Надзвичайного та Повноважного Посла Грузії в Україні пана Михаїла Уклеба з керівництвом регіону було обговорено стан та перспективи розвитку співробітництва з між Полтавською областю та Грузією. Зокрема за підсумками січня-квітня поточного року обсяг експорту товарів з Полтавщини до Грузії склав суму більше 17 мільйонів доларів. У порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року приріст становить 122%. Не маловажний є й співробітництво у гуманітарній сфері. 10 травня 2011 року була підписана двостороння Угода про встановлення партнерських відносин і співпраці між містом Полтава та містом Боржомі. А нинішній візит тільки закріпив партнерські відносини, зазначив пан Михаїла Уклеба


Михаїл Уклеб, Надзвичайний та Повноважний Посл Грузії в Україні"Те заводи которые до сих пор не сотрудничают с Грузией вот я попросил, что бы они подготовили свои бизнес предложения через посольство ми посылаем. Конечно это бюрократическая структура, но она работают во многих случаях. "

Під час перебування в області посол відвідав місто Миргород, адже , там похоронений відомий грузинський громадський діяч та філософ, Давид Гурамішвілі. А наступного разу пообіцяв приїхати у серпні на Сорочинський ярмарок.