СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Сесію розпочали з вручення посвідчення депутата новообраному представнику міськради - Олександру Артеменку, який замінив Андрія Мартенса з Фронту Змін. Новоспечений депутат пообіцяв сумлінно трудитися на благо полтавської громади.

Олександр Артеменко , депутат міської ради
" Мене охоплює сильне почуття відповідальності, адже саме в цьому залі, цими депутатами міської ради твориться доля нашого міста і тисячі поглядів полтавців спрімовані сюди і вимагають вирішення щоденних проблем нашого міста. "

Після оплесків на адресу нового свого колеги депутати заходилися у поті чола вирішувати ці самі проблеми полтавців. Насамперед, внесли зміни до бюджету, зокрема - неймовірний факт! - зменшили витрати міськвиконкому...

 Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління
" Пропонується МВК зменшити видатки на 789 тисяч гривень"

і збільшили - на вирішення комунальних проблем:

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління
"Управлінню капітального будівництва - 457 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівель..."" 420 тисяч гривень - будівнийцтво памятника+реконструкцію "

До речі, про пам’ятник Ватутіну, встановлення якого обійдеться міській скарбниці у 420 тисяч гривень. Бюст, який уже виготовлений і зберігається в інституті звязку, хочуть розташувати на розі вулиць Ватутіна та Жовтневої. Там, думає мер, він буде доречним, адже генерал Ватутін - важлива постать для усіх полтавців.

 Олександр Мамай, міський голова
"Дуже багато зробив для перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. І є таке побажання у ветеранських організацій саме цей пам’ятник, цей бюст на розі вулиці Ватутіна відкрити до дня міста "

Отже, ініціатива ветеранів з перенесення памятника з одного місця на інше забере з бюджету ще майже півмільйона гривень. Ольга Борисенко, заступниця міського голови, повідомила що ще 300 тисяч гривень підуть на привітання першокласників у вересні. Але варто відзначити - гроші на ремонт ліфтів, мереж опалення в деяких будинках, дахів і доріг теж виділили. Та серед таких приємних, хоч і затратних новин, знайшлося дві, м’яко кажучи, нерадісних. По-перше, у трьох полтавських гімназій та однієї спеціалізованої школи відібрали ці звання, а значить - і доплати вчителям, а легкоатлетичну спортивну школу №5 з метою економії грошей приєднали до ДЮСШ №1. Про ці дві події ми розповімо окремо в наших програмах.
Наостанок депутати міської ради виділили ще 200 тисяч гривень комунальній газеті Полтавський вісник і, відпрацювавши дві години в дуже обмеженій кількості - 29 чоловік із 49 - остаточно розбіглися на канікули. Наступного разу зберуться разом лише восени.