КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ(освіта)

Полтавщина активними темпами готується до початку навчального року, і не зважаючи на перебої із фінансуванням у більшості навчальних закладів ремонтні роботи тривають і будуть завершені в строк зазначає Іван Гальченко, голова комісії з питань освіти, науки культури .

Іван Гальченко, голова комісії з питань освіти, науки культури ."По обласним закладам освіти, якими опікується наша комісія проблем великих не має, ви знаєте що есть єдина проблема, що за виконані роботи не фінансуються гроші через казну. "

Також виконуючи соціальні ініціативи Президента «кожній дитині всебічний розвиток» та відповідно до доручення Кабінету Міністрів та заходів обласної Програми розвиту фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки передбачено створення, ремонт та облаштування дитячих спортивних майданчиків. 

 Володимир Мірошніченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА
"Відремонтувати і реконструювати прямо поіменний список 15 спортивних майданчиків в закладах обласного підпорядкування 2013-2016 роках на ці цілі з обласного бюджету буде заплановано на загальну суму цих років 4. млн.. 160 тис. грн."

Також на засіданні комісії було продовжено трудові контракти з трьома представниками освітянської галузі.