Засідання депутатських комісій ОР (екологія)

Встановили нові межі мисливських угідь товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» та агрофірма «Подоляка». Такі зміни відбулися в зв’язку із їхнім перерозподілом та залишаться незмінними протягом 15-ти років. Володимир Марченко, заступник голови обласної ради, говорить, що в більшості випадків цей процес пройшов безболісно.

 Володимир Марченко, заступник голови обласної ради
"Ми заслуховували всі райони, де немає ніякої проблеми із передачею цих угідь відповідним товариствам. На превеликий жаль, склалася така ситуація, що в Решетилівському районі є декілька товариств, які претендують на одні і ті самі площі."

Натомість підприємства зобов’язали вкладати кошти на розвиток мисливського господарства, охорону фонду, проведення комплексу біотехнічних заходів. На жаль, до цього часу немає інших джерел матеріальних надходжень.

 Тетяна Корост, голова райдержадміністрації
"Очікували, що із державного бюджету будуть виділені кошти з екологічного фонду на знешкодження пестицидів, отрутохімікатів. До сьогоднішнього дня ми не отримали."

На останок, комісія з питань екології та раціонального природокористування затвердила збільшити територію мисливських угідь Решетилівського району, за рахунок їх зменшення у ТОВ «Агротехсервіс».