Візит М.Присяжнюка, міністра аграрної політики та продовольства

Область гідно справляється з виконанням завдання Президента, щодо розвитку агро-виробництва , при чому зберігаючи добрі традиції Полтавського села, - зазначив Олександр Удовіченко, голова обласної державної адміністрації під час наради з питань аграрного сектору, що відбулась під головуванням Миколи Присяжнюка Міністра аграрної політики та продовольства.


 Олександр Удовіченко, голова ОДА
"Як далі рухатися які стратегічні завдання ставити перед собою, я думаю що це якраз і ціль сьогоднішньої нашої розмови з одного боку, з іншого боку я думаю що ми повинні звірити сьогоднішні наші позиції щодо виробництва в аграрному секторі і обговорити хід збирання ранніх зернових. "


Область активними темпами працює над завершенням збирання культур ранніх зернових, повідомив Валерій Замикула, заступник голови обласної державної адміністрації, і якщо погодні умови будуть сприяти то жнива ранніх зернових будуть завершенні до кінця цього тижня.

 Валерій Замикула, заступник голови ОДА
"На сьогоднішній день зібрано 310 тисяч гектарів і маємо в межах 1 млн 30 тис тог ранніх зернових, залишилось зібрати до 100 тис. "

Обговорили на засіданні також і проект „Рідне село” , який має створити умови для кооперації аграріїв, що допоможе збувати продукцію в містах без посередників. Практично йдеться про відновлення забутої нині заготівельно-збутової мережі. Наразі проект реалізується на пілотному рівні й вимагає підтримки влади на місцях - зазначив Микола Присяжнюк.

Микола Присяжнюк, Міністр аграрної політики та продовольства України
"На керівництво районну і районних голів, районних рад теж ми хотіли б розуміти, що ми можемо опертись по виконання або надіятись на ту підтримку як ми від вас очікуємо ." 

Також під час наради чиновник вручив міністерські нагороди та подяки за сумлінну працю кращим представника агропромислового комплексу області.