Наркотики інтернетом

Інтернет -шоппінг набуває все більшої популярності у нашій країні. Нині за допомогою всесвітньої мережі можна придбати все - одяг, взуття, продукти, замовити квитки, і навіть більше...21-норічний мешканець Кременчука, наприклад, вирішив використати електронний магазин для реалізації далеко не законного товару.
Спільними діями працівників відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції та Кременчуцького міського управління молодика вдалося вивести на чисту воду. Як виявилось, реалізовував наркотики він не великими дозами, а приблизно по 5 грамів . Наркотичну речовину вилучали в присутності понятих. Нині проводиться спеціальна перевірка на причетність горе-підприємця до інших аналогічних правопорушень, чи не було в нього подільників, та встановлюють джерело надходження наркотичних засобів.
Відкрите кримінальне провадження з ознаками злочину Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Хлопця може чекати строк від 3-х до 8-ми років.