Проблемний будинок

Майже три тижні родина Олега Шведа змушена була виживати в умовах позбавлених елементарного комфорту, адже в їх новозбудованому будинку відсутні всі необхідні комунікації. Інакше кажучи в ньому не має ні води, ні газу, ні світла і це не заважаючи на те що здали його в експлуатацію із затримкою.Як зазначає пан Олег страждати його родині доволиться через фінасові проблеми між замовником Управлінням капітального будівництва та забудовником фонд фінансування будівництва

 Олег Швед, мешканець будинку по вул. Бульвар Боровиковського 5
"Здача дома должна ,была бить в сентябре 2012 года, когда подошёл месяц сентябрь 2012 года , нам сообщили, вкладчикам денег что окончание строительства запланировано на декабрь. А все сумы вкладчики вовремя уплатили через банк на щёт управления капитального строительства города. "

Коли здавали будинок, то за документами та технічним паспортом він був повністю готовий до експлуатації за виключенням пофарбування фасаду та зелених насаджень, а от на ділі а не на папері все виявилось інакше, зазначає мешканець. 


 Олег Швед, мешканець будинку по вул. Бульвар Боровиковського 5.
"Это била только коробка без света, воды газа, было запущено только тепло. "

Найбільше пана Олега обурює бездіяльність комунальних служб та міської влади, адже куди він з родиною тільки не звертався, зрозумілої відповіді чому йому приходиться жити в таких умовах ніхто так і не надав, не кажучи вже про допомогу. 

 Олег Швед, мешканець будинку по вул. Бульвар Боровиковського 5. "Ходили с детьми, все семёй в приёмную к меру. Нам сказали что с нашим вопросом розберуться, чем-то помогут. Но так ничего и не происходило"

Власними силами родина домоглася таки підключення світла та води. На запитання чому те, на що люди мають законне право та за що заплатили кошти, доводиться мало не силоміць вибивати у прес-служби міської ради дати відповідь нам відмовились. Тож хто пояснить дітям чому їм так дак довго довелося жити в умовах печерних людей залишилось відкритим. Але ми залишаємо право на коментарі у нашому ефірі представників усіх причетних до цієї справи служб і організацій