АРХІВИ СБУ

Протягом 4 років в місті успішно працює інформаційно-довідковий зал або ж іншими словами відкритий електронний архів Управління СБУ в Полтавській області. В електронних базах даних представлено більше 160 гігабайтів інформації, що становить тисячі розсекречених архівних документів, кримінальних справ та фотоматеріалів, а також науково-довідкові видання, створені за участю фахівців Служби безпеки України. Інформаційний ресурс працює на основі спеціально розробленої програмної оболонки, яка дозволяє швидко віднаходити потрібні документи, все що для цього потрібно просто звернутись до інформаційно-довідкової зали з зверненням, зазначає Олена Евдокимова адміністратор інформаційно-довідкового залу.


 Олена Евдокимова, адміністратор інформаційно-довідкового залу Управління СБУ в Полтавській області
"Ми шукаємо по базі данних, по установчим данним, шукаємо родичів, якщо ми знаходими, вона пише при мені заяву ,я цю заяву нему на реєстрацію керівництву управління, керівництво управління переглядає цю заяву, дає дозвіл на доступ"


Окрім людей які досліджують долю рідних та близьких, інформація електонного архіву стане у нагоді також і , науковцям, історикам та студентам усім хтоцікавиться подіями пов’язаними із трагічними сторінками минулого століття

 Олена Евдокимова, адміністратор інформаційно-довідкового залу Управління СБУ в Полтавській області
"Займаються в основному тут історики, краєзнавці ,аспіранти, на данний час у нас тут працює аспірант молодий. Кожен приходить зі своею темою"

Відкритий електронний архів Управління СБУ в Полтавській області працює щодня з понеділка по п’ятницю, усі матеріали знаходяться у вільному доступі для громадян та надаються для ознайомлення безкоштовно.