СИТУАЦІЯ НА ДОРОГАХ

Зустріч працівників державтоінспекції і перевізників розпочали зі знайомства . Новим очільником ДАІ Полтави став майор міліції Олександр Крайник, який відтепер опікуватиметься проблемами на дорогах міста. Проте презентація керівництва все ж була єдиним урочистим моментом на зборах.
69 дорожньо-транспортних пригод за участю пасажироперевізників нарахували даішники області з початку року. В них одна особа загинула і 23 травмовано. При чому остання цифра перевищує аналогічний показник 2012-го року більш ніж удвічі. Державтоінспекція нещодавно проводила перевірку перевізників. Порушень виявили немало. Найчастіше - випускають на маршрути технічно-несправні транспортні засоби. Допускають до роботи водіїв, які навіть не мають відповідної категорії. Крім того, нетверезі за кермом автобуса також - не рідкість.

Віктор Поліщук, заступник начальника УДАІ Полтавщини"За 6 місяців цього року виявлено 17 таких випадків"

Полтавські перевізники створюють ДТП не лише на Полтавщині, але й за межами області.
У ДАІ розповідають, раніше найбільше порушень було від нелегалів. Тому й особлива увага була приділена саме їм. Але поки ганялися за нелегальними перевізниками, забули про ліцензованих, які по аварійності нині вийшли на перше місце.

Сергій Лисенко, заступник начальника управління Укртрансінспекції в Полтавській області
"Мы дожились уже до того, что у нас в г. Полтава совершается происшествие у регулярного перевозчика, который имеет городские, межобластные маршруты. Садят за руль человека, у которого нет категории Д, который не прошел медика-механика, который не оформлен на работу. Садят его за руль, он едет, совершает дорожное происшествие с двумя пострадавшими "

Кваліфікація водіїв маршрутних транспортних засобів, залишає бажати кращого, говорить Сергій Лисенко. І вважає доцільним провести перепідготовку людей за кермом. Адже вони в першу чергу несуть відповідальність за життя пасажирів. Натомість, додає фахівець, вини з фірми-перевізників ніхто не знімав, адже саме вони випускають на маршрут несправний автобус, або садять за кермо некваліфікованого водія.