ПОДОРОЖЧАННЯ НА ЗАЛІЗНИЦІ

Відтепер українці купують квитки за підвищеними тарифами на проїзд залізничним транспортом. Вартість подорожі потягами внутрішнього сполучення збільшилася на 10% - поширюється тільки на плацкартні та купейні вагони, у міжнародному - на 5% та стосується всіх категорій вагонів, крім СВ. Незмінні тарифи лише у приміському залізничному транспорті та «Інтерсіті плюс». Полтавці обурені, адже подорожчання -значний видаток із сімейного бюджету. Особливо для тих, кому постійно доводиться користуватися цим видом транспортом. Пасажири сумніваються, що підняття тарифів якісно вплине на комфорт та безпеку перевезення.

"Це зневажливе ставлення до нас, рядових людей."

"А куди ще підвищувати? Уже прєдєл. Дальше нікуди підвищувати."

"Повышение цен повлияет на семейном бюджете."

"Сомневаюсь, что поднятие цен изменит комфорт. У нас поднятие цен ничего не когда не изменяло."
"Если бы эти деньги на повышение цен пошли не для чиновников, а для зарплат и повышения комфорта. Но, к сожалению, не в нашей стране."
"Это просто для отмывки денег, а для простых пассажиров это ничего не поменяет."
Це не останнє подорожчання цього року. Наступного разу на 10% подорожчають потяги внутрішнього сполучення, міжнародному -знову на 5%. Як зазначається на офіційному сайті «Укрзалізниці», підвищення ціни на перевезення пасажирів дасть можливість лише частково зменшити збитковість пасажирських перевезень та спрямувати частину коштів на капітальний ремонт вагонів. Окрім того, подорожчання обумовлене необхідністю поступового зменшення перехресного субсидіювання пасажирських перевезень за рахунок вантажних. Чи мали рацію пасажири, коли сумнівалися у підвищенні якості проїзду дізнаємося дуже скоро, адже ремонт залізничного траспорту,-говорять залізничники, - заплановано на найближчий час.