ВІДСУТНІСТЬ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Звичайний будинок, дитячий майданчик, зелені насадження -приємна картина. Таких подвір’їв у місті безліч. Та п’ятиповерхівка по вулиці Баленка, 6 наділена вкрай неприємною особливістю -її жителі вже й забули відчуття, коли з крану тече гаряча вода. Понад 2 місяці вони щодня нагрівають воду у мисках та каструлях аби хоч якось привести себе до ладу. Така проблема у цілому мікрорайоні Браїлки. Зверталися, говорять, до ЖЕКУ та інших інстанцій, але ніхто не може пояснити, коли вирішиться ситуація.

"Жара до 30 градусов и выше, 21 век, а мы не можем душ принять. Тем более, пожилые люди, которым надо 2 раза в день купаться. По-старинке нагреваем в кастрюльках и моемся."


"Толком никто ничего не объяснил. А люди..40 лет дому, бабушки. Как они могут с кастрюльками то ли за палочку хвататся, то ли кастрюлю эту нести."

"Немає крайнього, нікого не спитаєш. Учора по радіо чула, що кажуть люди за гарячу воду, що монополісти зговорилися."

"Раніше на нашиї тролейбусах було написано :"У Полтаві хочеться жити". А зараз починаєш задумуватися, може це і не так? І не тому, що води гарячої немає -може якась перерва? Але це вже стало постійним явищем."

"Що це таке? Ні помитися...На город збігаєш, прийдеш -грієш воду."

"До якого часу ми будемо мучатися з кастрюлями, тазіками? Прийшов увечері чи з огороду, та й дітвори куча."


Намагалися поспілкуватися, говорять люди, із міським головою Олександром Мамаєм. Безрезультатно. Ритуал із самостійним підігрівом води доводиться повторювати і зараз.

"Я хочу обратиться к мэру, товарищу Мамаю. До каких пор будет продолжаться безобразие, что на Браилках нет горячей воды? Я думаю, у товарища Мамая есть горячая вода, он моется. Где же тогда это "покращення життя" ?"

"Йому, хорошо отдихати, десь їздити. А за людей хто буде думати? ні його замісники, ні він не думає.!"


У прес-службі Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства пояснили: ситуація повністю в руках публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації, тому дату включення гарячої води сказати не можуть. Нагадаємо, раніше у "Полтавгазі" говорили, що підприємство не є власником блакитного палива. Його власник - «Нафтогаз України», якому теплопостачальні організації області заборгували майже 50 мільйонів гривень. ПАТ «Полтавагаз» змушене виконати вимоги-доручення НАК «Нафтогазу» згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, щодо порядку пооб’єктового припинення газопостачання споживачам у зв’язку з заборгованістю.