Пробне ЗНО

Учень 17-ї гімназії Ілля Співак на пробне тестування не реєструвався. Хлопець нещодавно повернувся із навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит». У школі для обдарованих дітей він поглиблював знання з фізико-математичних наук. Окрім того юнак вважає, що матеріалу, який йому дають вчителі рідної гімназії, вистачить.
А ось одинадцятикласниця Анна Біловод готується до пробного тестування із початку навчального року. 23 березня школярка спробує свої сили в тренувальному іспиті з української мови та літератури.
Освітяни запевняють, пробне тестування потрібне насамперед для самозаспокоєння та тренування знань абітурієнтів.
Призначено дві сесії пробного тестування: 23 і 30 березня. Відповідно - із шести та п"яти предметів. Спробувати свої сили можна тільки в 1 дисципліні. При собі учасники зобов’язані мати запрошення, які друкують самостійно, завантажуючи з персональної сторінки, документ посвідчення особи і квитанцію про сплату за пробне тестування. А це - 89 гривень, сума встановлена Кабінетом Міністрів. Готуватись до тестування потрібно і морально, і документально.
Освітяни вкотре наголошують - користуватися мобільними телефонами чи іншими технічними засобами - заборонено. Перевірити результати можна на персональній сторінці сайту Українського центру оцінювання якості освіти. Коригуючи, після тренувального іспиту знання, абітурієнти готуватимуться до реального ЗНО, яке відбудеться уже в червні.