Презентація кварталу

Проект детального планування території виконав «Міськбудпроект» на підставі архітектурно-планувального завдання та замовлення «Полтавтрансбуд». Дана територія кварталу, обмежена вулицями Фрунзе, П.Мирного, Кагамлика та провулком Чайковського, потрапила в перелік перспективних і першочергових забудов міста так як давно потребує реконструкції - зазначив Валерій Маляренко, заступник директора «Полтаватрансбуд». Також він наголосив, що окрім житлових будинків на території кварталу буде створена розвинена інфраструктурна мережа. Під час зустрічі Валерій Маляренко, заздалегідь попросив вибачення у мешканців району за незручності, які можуть виникнути під час будівництва, та запевнив, що їх підприємство завжди готове до діалогу з жителями Полтави.

Валерій Маляренко, заступник директора ТзДВ «Полтаватрансбуд»
"Всі люди які працюють в «Полтаватрансбуд», це полтавчани,  наша контора, наше підприємство на Подолі, якщо хтось хоче ближче познайомитись з нашою діяльністю, будь-ласка приходьте, ми покажемо хто ми єсть. "

Початок будівництва можливий наступного року, але, представники будівельної компанії запевняють , без згоди мешканців , які проживають на даній території - можливі затримки