Що по чому?

На центральному ринку, не зважаючи на будній день людей вистачає, але продавці за прилавками скаржаться - купують мало. Так у порівняні з минулими роками фрукти майже не користуються попитом, адже значно додали у ціні, особливо цитрусові - зазначає пані Анна.

 Анна, продавець
"Очень мало, килограмчик, один лимончик, два лимончика, две апельсинки, веточку винограда на 5 гривен, слабо, очень слабо. "

Не зважаючи на гарний урожай додали в ціні і й деякі овочі, наприклад втричі здорожчала капуста, так, якщо минулого року за кілограм білокачанної просили 90 копійок, то цьогорічна ціна становить 3 гривні, значно подорожчали й огірки, натомість картопля та помідори подешевшали - зазначають на ринку. 

 Тетяна, продавець
"В порівнянні з минулим роком картопля подешевшала, цибулька дорожче, кабачок дорогий, помідор дешевший ,огірок дорогий нині. "

Стабільна ситуація з м’ясом, тут все незмінно дорого, за кілограм свинини просять в середньому 55 - 60 гривень, яловичина на 10 гривень дорожча тому й беруть її гірше натомість гарно беруть сало, - зазначають продавці.


 Варвара, продавець
"На даний момент більше беруть сало, почеревину гарно, м’ясо торхи гірше беруть."

Люди кажуть, що майже вся пенсія та зарплата йде на сплату комунальних послуг, на ,харчування залишається мало, тому й дозволити собі можуть не багато, а ціни то ростуть.

"Ціни дуже виросли, дуже, а пенсіонерам це трошки, трошки не під силу, квартплата важка."

"Не тільки ж ми купуємо м’ясо і овочі треба і за квартиру заплатити і в аптеку сходити. Не вистачає. "

"Овощи они подешевше, всё таки, а фрукти особенно завозные они всё таки дорогие."

В цілому як продавці так і покупці зазначають, що минулого та позаминулого року з цінами було легше, тому і купували люди побільше.