Виставка «На шляху до ноосфери»

Виставка «На шляху до ноосфери» репрезентує найтісніший зв’язок Володимира Вернадського із полтавським краєм. Родзинка експозиції - колекція зразків грунтів, котра лягла в основу вчення «Грунтознавство».
Для перегляду представлено й епістолярну спадщину Вернадського. Серед листів і наукових робіт, архівні світлини та генеалогічне дерево роду вченого. Студент Ярослав у майбутньому планує стати успішним агрономом. Із землею хлопець на ти. Біографію Володимира Вернадського знає слабко, тому виставку вважає для себе корисною.

- Знав, що він був засновником такого вчення, як ноосфера. А дізнався, що займався розробками у галузях, як то кажуть, науки біогеохімія - говорить Ярослав
Присутнім презентували проект садиби Вернадського, яку планують відновити на Шишаччині. Її план склали ще 94-го року, однак у 2000 відкорегували. Ініціатори відновлення садиби - благодійний фонд Володимира Вернадського, подали свій проект на розгляд до Академії Наук. Він потребує близько 2 мільйонів гривень. Фонд просить частково допомогти у фінансуванні. Але в активістів є й інші ідеї.
 Виставка «На шляху до ноосфери» триватиме в Краєзнавчому музеї до кінця року.