Обережно - бурульки!

Полтавці під прицілом. Прямо над їхніми головами нависла загроза. Бурульки та снігові брили з відлигою почали танути та падати з дахів. Нерідкість у місті попереджувальні стрічки та оголошення. Опитані нами жителі міста впевнені: падіння бурульок - важлива проблема.
На камеру коментувати ситуацію в місті комунальні служби не захотіли. А в телефонній розмові повідомили: стежать за бурульками на будинках, які на їхньому балансі. Збивають у тому випадку, якщо лід загрожує життю полтавців. Адже власної автовишки жедівці не мають, а беруть в оренду в іншого комунального підприємства. Це влітає в копієчку. Нарікають комунальники і на несанкціоновані балкони з накриттям. Полтавці встановлюють їх самовільно, а за бурульки відповідають жеківці. Лікарі натомість зазначають, на щастя, у Полтаві постраждалих від падіння з дахів намерзлої води не було.
Доки погодня весна наздожене календарну, полтавцям варто звертати увагу на дахи. Уберегти близьких та себе від нещастя, зробивши зайвий крок від будівлі, кращий варіант, ніж лікування.