3 тижні без ліфта

Невдоволення мешканців 3 під’їзду будинку за адресою вулиця Баяна, 8 можна зрозуміти - людям вже більше, ніж півмісяця доводиться ходити сходами. Через несправність ліфт ще наприкінці лютого відключили комунальники. Люди кажуть: фізкультура, звичайно, корисна, але ж не для літніх людей і матусь із колясками.
Постійні проблеми змушують полтавців телефонувати до комунальних служб і завалювати ЖЕД та міськвиконком листами зі скаргами. Щоправда, багато користі це не приносить. Через брак коштів ліфт не включили у план ремонтів на цей рік.Люди обурені - ліфти в інших під’їздах пропрацювали рівно стільки ж, скільки і у них. Але вимкнули механізм лише тут. Чим викликані такі дії комунальників, жителям будинку невідомо. Вони вже здогадуються - усе доведеться ремонтувати за власні гроші. 2 роки тому під’їзд вже збирав тисячу гривень, щоб полагодити кабіну. Але цього разу сума значно більша, адже мова йде про капітальний ремонт.
Щоб з"ясувати, скільки ще мешканцям будинку доведеться чекати ремонту, ми звернулися до прес-служби міської ради. Її працівники пообіцяли - дадуть відповідь, як тільки зв'яжуться з управлінням житлово-комунального господарства. На жаль, жодних пояснень ми так і не отримали.