потопельників поменшало

Незважаючи на те що любителі поніжитися на сонечку облюбували берега Ворскли задовго до початку купального сезону у рятувально-водолазній службі повідомлять, цьогорічна статистика приємно відрізняється від аналогічних показників минулого року.

 Анатолій Кононенко, старший водолаз рятувально-водолазної служби
"У нас у цьому році благоприятна обстановка, утоплених не має, тих що утонули в дозволених місцях які оприділяються міською радою, а такі випадки були то суєцидні, то кримінальні, такі були ми витягували, а щоб утонув відпочиваючий який нормально відпочиває, таких не було ."

У цьому році у Полтаві водолази врятували 17 чоловік , натомість 5 осіб потонуло . Прикрим є те, що як зазначають рятувальники , з року в рік причини нещасних випадків все такі ж...

 Анатолій Кононенко, старший водолаз рятувально-водолазної служби
"Безглуздя. Яке? Стрибають або з моста, або з тарзанки то можуть потонули, нанести собі травму якусь що несумісна з життям. "
Досить часто на пляж люди приходять родинами, та під час відпочинку доглядати за дітьми чомусь забувають. Прикладом тому є нещодавній випадок, зазначають водолази рятувальної станції.

 Анатолій Кононенко, старший водолаз рятувально-водолазної служби
"Одну дівчинку ми врятували, це добре що рятувальний поблизу був і одразу побачив. А то прийшла бабушка то вона якось безпечно поставилась до дівчинки якій було 3 роки."

Самі ж любителі похлюпатися у водичці зазначають, що правила поведінки на воді знають добре.
"Не запливати далеко прежде всего, не гратися, не кричати «Спасите меня!» Это только может ввести в обман"

"Бывает очень много когда злоупотребляют алкоголем, это очень большая беда, мне просто больно смотреть, когда молодежь идёт с пивом. "

"В трезвом состоянии, на воде не баловаться, нормально покупаться, поплавать. "

"Нам в школе рассказывали что нельзя далеко забегать на глубину. "

Зауважимо, що відпочиваючи біля води Ви перш за все самі відповідаєте за власну безпеку та безпеку своїх дітей. Тож будьте обачні.