Співоче поле

Співоче поле зараз переживає не найкращі часи. Цегла разом із штукатуркою не витримує гравітації та загрожує життю перехожих, адже пригадати коли останній раз тут проводилися ремонтні роботи досить складно, а переоцінити його популярність серед жителів Полтави просто не можливо. Більшість культурних заходів, які тут проходять користуються великою популярністю адже вмістити концертний майданчик може більше 5 тисяч осіб. Полтавці обурені недбалістю міської влади, та не розуміють чому одну із візитівок міста довели до такого стану.

"Мабуть іще з часів Савка не замінювали , скільки живу стільки там страшні лавки. "

"Постоянно выбрасывают мусор там а не викидують в другом месте. "

"Лавочки нужно делать, убирать нужно почате, снизу там где отдыхают."

"Краска обвалюється і місцями лавочки трухляві. "

Сьогодні ж на території концертного майданчику ведуться приготування до святкування Дня незалежності України. Люди що відбувають громадські роботи виполюють бур’ян на трибунах.

 Микола
"Я на роботах, на громадських тут. Ми должны выполнить, должни пройти что бы начисто"

Ми звернулись з інформаційним запитом до міської ради, коли ж буде відремонтоване Співоче поле, адже прополоти бур’ян це добра, але людям потрібно і на чомусь сидіти , та й на голову щоб цегла не падала. Пам’ятається також минулого року мер міста Олександр Мамай пообіцяв спорудити тут навіс та зайнятись ремонтом, але коли...? невідомо... Відповіді на запитання ми так і очікуємо .