Продавець вистежила грабіжника

«Усе відбувалось практично на моїх очах, - розповідає Ангеліна, молода дівчина-продавець магазину у мікрорайоні Половки. - Я на декілька кроків відійшла від каси, щоб взяти товар. Коли повернулась обличчям до каси, то побачила, як хлопець відкрив касовий апарат та почав діставати звідти гроші. Я почала кричати та бігти до нього, однак, він встиг вискочити з магазину та втекти». Крім переживання за втрачені гроші, дівчина була ображена до сліз поведінкою відвідувачів магазину.

 Ангеліна, продавець
"В той момент коли він крав з грабіжником стояло декілька людей, які бачили, що він краде гроші. Вони це бачили і чули мої крики про допомогу. На виході також були люди, які просто провели злочинця очима.. "

Приміщення магазину було обладнане «тривожною» кнопкою та камерами відеоспостереження. Наявність цих засобів, стверджують фахівці, на дев’яносто відсотків забезпечує розкриття подібних злочинів. Затримати грабіжника «на гарячому» правоохоронцям цього разу не вдалось - надто швидко він діяв, але відео з камер спостереження було у їхньому розпорядженні. Однак, скористатись ним для встановлення особи зловмисника працівники міліції не встигли - вже вранці наступного дня пограбована продавщиця повідомила, що знає адресу проживання зловмисника.
«На ніч ми закриваємо магазин і продукцію відпускаємо через невеличке віконечко, - розповідає Ангеліна. - Близько шостої ранку прийшов молодий хлопець із дівчиною та замовили пиво. Коли я подивилась йому в обличчя, то відразу впізнала чоловіка, який забрав з каси гроші. "

 Ангеліна,продавщиця
"Він прийшов зранку скуплятися...я за ним..через двори..і куди вони зайшли."

«Працівникам слідчо-оперативної групи Київського райвідділу міліції Полтави, які прибули за викликом, - розповідає заступник начальника Київського райвідділу міліції підполковник міліції Леонід Люлін, - у даній ситуації залишилось лише встановити номер квартири, у яку зайшов підозрюваний та затримати його. Була шоста ранку, тому усі мешканці під’їзду спали, лише в одній із квартир було чути рухи та голоси людей. Двері квартири відкрила молода дівчина, в якій потерпіла продавщиця відразу впізнала особу, яка приходила з грабіжником до магазину за пивом».

Леонід Люлін, заступник начальника Київського райвідділу міліції, підполковник міліції
"Протягом деякого часу він заперечував...це грабіж."

За скоєне хлопцю загрожує відповідальність аж до позбавлення волі на строк до чотирьох років.