День будівельника

Традиція відзначати своє професійне свято у будівельників, зародилася ще з 1956-го року. Цьому передувала Постанова Ради Міністрів СРСР спільно з Центральним Комітетом КПРС від 23 серпня 1955 року і підписаний 6-го вересня 1955-го року спеціальний Указ Президії Верховної Ради. В наступному році цей день став широко відзначатиметься по всій країні. Будівельники особливий народ. На них не раз покладали свої надії прихильники широкої індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували очікування. Саме завдяки їм у наших будинках тепло й затишно, цілий рік і в дощ і в спеку вони працюють, тому у професійне свято просто заслуговують на відпочинок.

Геннадій Полових, керівник компанії «Альянс Гранд»
"Целый год ми трудимся, в этот день строителя, можно так сказать отдыхаем, не все отдыхают, кто-то трудиться, но в любом случає это праздник и в нашей компании это не исключение. "

З розвитком нових технологій, робота стає все більш ефективною, проте будівництво все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять. Всім відомо, що хороші спеціалісти завжди високо цінувалися. Будь-який керівник скаже, що високий професіоналізм - це запорука якісно виконаного завдання, навіть не зважаючи на складні умови на будівельному ринку.

 Геннадій Полових, керівник компанії «Альянс Гранд»
"Мы успешная компания, прежде всего потом что у нас работают успешные люди. Ми ценим своих сотрудников и не взирая на то что сейчас сложные времена, ми их тоже ощущаем, но для нас эти сложные времена возможность проявить себя ы показать себя с лучшей стороны."

Основна запорука успішної діяльності компанії, якісна та добросовісна робота для клієнта та на клієнта. Це на власному прикладі з 2004 року на теренах нашої області і демонструє компанія «Альянс Гранд».

Геннадій Полових, керівник компанії «Альянс Гранд»
"Двигається в перёд ставить большие цели и достигать их и это естественно что работать, работать честно, порядочно и на результат. "

Святкування Дня будівельника звичайно ж не обходяться без власних традицій. Раніше до цього дня приурочували різноманітні урочисті засідання та вручення нагород, сьогодні ж керівники компаній також не залишають без уваги своїх співробітників.

Геннадій Полових, керівник компанії «Альянс Гранд»
"В течении года у нас постоянно происходит мотивация сотрудников, соревновательной дух и ми выделяем всегда как бы лучших и день строителя не будет исключением. "

День будівельника святкують у багатьох країнах колишніх республіках Радянського Союзу. У деяких державах це професійне свято додатково підтверджено відповідними указами та постановами. Так, наприклад, в Україні свято День будівельника було встановлено підписаним 22 липня 1993 Указом тодішнього Президента Леоніда Кравчука.