Надзвичайних подій поменшало

В супереч практиці минулих років та незважаючи на спекотну погоду й високий рівень пожежної небезпеки, відкриття сезону полювання в області пройшло без перенесень та можливих ексцесів, зауважив Борис Галушко.

 Борис Галушко, заступник голови Полтавської ОДА.
"Було прийнято рішення, чітко в ті сороки які звикли уже наші жителі області відкрити полювання і практично без будь-яких ускладнень, стосовно пожежної небезпеки, все це у нас пройшло. "

Активно готується область до відкриття Сорочинського ярмарку, особливо ретельно обіцяють перевірити відповідність нормам атракціони, на яких проводитимуть дозвілля діти.

 Борис Галушко, заступник голови Полтавської ОДА.
"Організація держгірпромнагляду серйозно буде теж займатись цим питанням."

Враховуючи останні події пов’язані з розгерметизацією трубопроводу рідкого аміаку, що відбулась минулого тижня у Горлівці, посадовець висловив занепокоєння роботою Комунального підприємства «Полтавський м’ясокомбінат”, та назвав його найнебезпечнішим в області. Адже для функціонування його холодильному обладнанню потрібно 18 тонна аміаку. За словами Бориса Галушка, нині обласна адміністрація намагається перевести роботу м’ясокомбінату на інші види холодильного обладнання, проте стикаються з перепонами.

 Борис Галушко, заступник голови Полтавської ОДА.
"Нещодавно у нас була перевірка Міністерства Надзвичайних ситуацій, перевірялась вся область. Тоді керівництво м’ясокомбінату спромоглось не допустити туди перевіряючих, довелось втручатись прокуратурі і іншим органам. "

Також Борис Галушко зауважив- цього року вдалося скоротити кількість нещасних випадків на воді, на 20% зменшилась кількість надзвичайних ситуацій екологічного та техногенного характеру, проте кількість дорожньо-транспортних пригод та випадків травмування на виробництві навпаки збільшилась .