Підготовка до нового навчального року

Про стан готовності закладів освіти області до початку нового навчального року та опалювального сезону говорили на селекторній нараді Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти та науки, Олексій Коваль, заступник голови облдержадміністрації, селищні голови області. Проаналізувавши реальний стан справ щодо готовності навчальних закладів зустріти 1 вересня учнів, присутні дійшли висновку, що більша половина запланового виконана. До того ж, область поповнилася новими дитячими садками, а у деяких школах збільшилася кількість місць.

 Володимир Мирошниченко
директор Департаменту освіти і науки ОДА
"Відкрили 4 дошкільні установи: 2 у пристосованих приміщеннях -уе село Козельщинського району та Хорольського. 2 реконструйовано у Лубнах та відкрито дошкільний заклад у селі Оленівка Козельщинського району. Тож кількість дошкільних навчальних закладівв області налічує 606."

Висвітлили тему і стану облаштування внутрішніх вбиралень, оформлення "Актів" на земельні ділянки, на яких розміщені загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади, підписання "Паспортів готовності до опалювального періоду".

 Олександр Коваль
заступник голови ОДА
"На сьогоднішній день ми на 90% заявляємо про готовність шкіл, дошк.навч.закл. і всіх інших, що пов'язані з молоддю."

До кінця серпня всі навчальні заклади отритмають акти готовності до нового навчального року та всі відповідні документи, пообіцяли на селекторній нараді.