Напад на пенсіонерку

До оселі 87-річної пенсіонерки, мешканки Карлівського району проникли двоє невідомих у масках.

 постраждала
"Вони - бандіти ми. Я кажу - я сурйозно вас питаю. А рука була права за спиною. І він тоді палюгою мене по голові. Я впала."
Коли старенька оговталася нападників вже не було.Зібралася з силами, піднялась на ноги та пішла кликати на допомогу до сусідів. Ті викликали міліцію.
 Олександр Шульга, старший слідчий СВ Карлівського РВ УМВС
"Через декілька годин даних осіб було затримано і по даному факту відкрито кримінальне провадження. Санкція данної статі передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі."
Першого, 21-річного хлопця знайшли в місті. Його одноліток-спільник сп’янілий спав вдома. Обоє хлопців мешканці Карлівки, непрацюючі, неодружені і вже мали проблеми із законом. Того дня, розповідають, вони святкували День народження, а під ранок пішли на пошуки чужих грошей. Шкоди завдали не лише бабусі-вдові, по дорозі до старенької, завітали молодики ще й до будинку колишньої дівчини одного з них .

 затриманий
"Один будинок підпалили, другий будинок залізли, хотіли найти щось цінне, але не найшли. Ну, 2 раза ударив , один раз кулаком, один палкой..."

Свою вину хлопці не заперечують, говорять,що винний у всьому алкоголь. Життя бабусі коштувало їй близько трьохсот гривень, які відкрито лежали у неї на столі.