Свято с.Ковалівка

Виступи колективів художньої самодіяльності, ігри та веселощі ознаменували у Макухівці цьогорічне святкування Дня села. На головній площі зібралися ще й жителі населених пунктів, що знаходяться поруч та підпорядковуються Ковалівській сільській раді, яку очолює Олександр Бублик.

 Олександр Бублик
 Ковалівський сільський голова
"Минулим сільським головою Юрієм Бубликом було започатковано у кожному із нселених пунктів Ковалівської сільської ради свято -День села. До цього його не було."
"Звичайно буде смачний куліш, гарний шашлик, святковий феєрверк, гарні виступи самодіяльних колективів."

У перерві між музичними номерами, Олександр Бублик вітав подарунками багатодітні сім’ї, адже на День села завітали не лише дорослі, а й діти -тут для них спеціально облаштували зону відпочинку та ігор. Зголоднівши, макухівчани пригощалися щойно звареним кулішем та шашликом.
Юрій Бублик
 народний депутат України
"Такі свята потрібно, щоб були в кожному селі, незалежно від його розмірів. Оскільки ці свята зближують, згуртовують громаду."

Та, незважаючи на всі веселощі, тут не забувають про невідкладні справи та проблеми -вже не одне десятиліття намагаються боротися проти величезного сміттєзвалища, яке зростає з кожним днем, а сморід відчувають далеко за його межі.
 Юрій Бублик
 народний депутат України
"Всі ми з вами знаємо ту страшну проблему села Макухівка -там знаходиться міське сміттєзвалище.
Свого часу, коли допікало і ні місто, ні районна влада, ні сільська влада нічого не робили для села, а сміттєзвалище все-таки дається в знаки, його бачуть і відчувають цей сморід щоденно, то люди гуртувалися, перекривали дорогу сміттєвозам, бойкотували, проводили акції громадської непокори."

Турбує людей і незадовільний стан дороги -дібратися до села складно та небезпечно.
 Олександр Бублик
Ковалівський сільський голова
"Дорога, що веде до звалища, де асфальтоване покриття, його вже на сьогоднішній день майже немає. Неодноразово робили депутатські запити в різні служби. Від усіх прийшла відповідь, в якій зазначалося, що дорога не на нашому балансі."

Все ж, за короткий час, розповідає Олександр Бублик, вдалося досягти певних позитивних результатів: у самій Макухівці відновлено центральну дорогу та збудовано зупинку, розміщено сміттєві баки, поступово встановлюється вуличне освітлення, за допомогою благодійників відремонтовано будинок культури. Тож таке свято, як День села, ще й символізує відродження невеликих населених пунктів. Після завершення святкової програми, жителів частували великим короваєм. Справжнім сюрпризом став феєрверк.