Полтавщина готується до зими

Полтавщина випереджає інші області України за темпами підготовки до осінньо-зимового періоду. Відповідно до графіку міністерства регіонального розвитку готовність по Україні має бути на рівні - 70% , область же готова на - 90% - зауважив Олександр Тонков, директор Департаменту Житлово-комунального господарства.

 Олександр Тонков, директор Департаменту ЖКГ ОДА
"Підготовка об’єктів теплоенергетики: це в першу чергу котельні на 77%, центральну теплові пункти на 75% і теплові мережі на 74,6%."

Також на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій стало відомо, що на Полтавщині тепер поступово почнуть підключати гаряче водопостачання, адже НАК «Нафтогаз України» вкотрЕ програв в апеляційному суді.

 Борис Галушко, заступник голови Полтавської ОДА
"Зрозуміло, що після цього питання гарячого водопостачання не буде, воно буде знято повністю. "

Зазначимо, 30% населення Полтавської області нині не отримують гаряче водопостачання, адже НАК “Нафтогаз України» недопостачає поставки газу вітчизняним теплоенергетичним компаніям. Нині ж, за словами Олександра Тонкова, з’явилась перспектива укладання найближчим часом договорів Полтавської області з НАК «Нафтогаз України» на вигідних для обасті умовах.