Здобутки в туристичній сфері Полтавщини

Полтавці поділились досвідом із харківськими колегами. Зокрема розповіли як сприяли розробці туристичних маршрутів. Так у 2009 році провели конкурс «7 чудес Полтави», присвячений 300-літтю Полтавської битви та народженню Миколи Гоголя який і визначив що саме приваблює туристів, - розповідають представники міського управління культури.

Віталій Павлов, начальник відділу туризму і культурної спадщини управління культури Полтавського МВК
"Цей досвід ми пройшли ще 2009 року і в принципі я думаю що учасникам цього зібрання буде цікаво дізнатись як саме в Полтаві. Підготовча сторона, нормативно-правова база, щоб цей конкурс був легітимним. "

Фахівці культурної сфери розповідають, що на території Полтавщини розроблено понад 100 -маршрутів, в яких тематична навантаженість врахована таким чином аби задовільними потреби абсолютно різних груп туристів.

 Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської ОДА
"Якщо літературну Полтавщину беремо, це наші літературно-меморіальні музеї: П. Мирний, Короленко, Котляревський. Якщо ми говоримо про маршрут «Через терні до зірок »дуже дітям цікавий, Гоголівські місця."

Цього року окремо було відкрито новий туристичний вело маршрут в рамках проекту «Мандруймо Полтавщиною» Лариса Оніщук зазначає, його реалізація стала можлива завдяки співпраці з громадськими організація та приватними підприємствами.

 Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської ОДА
"Завдяки приватній ініціативі громадських організацій і приватних підприємств, зацікавлених, щоб цей маршрут розвився, є звернення людей, тобто попит породжує пропозицію ."

Також для покращення якості надання туристичних послуг в області ведеться методична робота з підвищення фахового рівня екскурсоводів шляхом організації семінарів та круглих столів зауважує Лариса Оніщук.