Відшкодування студентам за навчання

Деякі українці, які сплачують за навчання у вищому навчальному закладі не знають, що мають право на відшкодування певної суми. За результатами кампанії декларування 2012 року, станом на 1 серпня 2013, до Державної податкової інспекції, громадянами подано понад півтори тисячі звернень для отримання знижки.

 Олена Самко
 головний інспектор Державної податкової інспекції у м.Полтаві
"Для отримання податкової знижки необхідно до 31 грудня 2013 року подати до ДПІ річну податкову декларацію про майновий стан і дохід."

Якщо студент самостійно оплачує своє навчання, то він від свого імені повинен заповнити декларацію та всі необхідні документи. Кошти надсилаються протягом 60 календарних днів з моменту оформлення.

 Олена Самко
головний інспектор Державної податкової інспекції у м.Полтаві
"При собі мати паспорт: оригінал і копію, копію ідент.коду і довідку з роботи про отримання в минулому році доходи і сплачені податки. Довідку про вартість навчання в звітному році."

Працівники міської Державної податкової інспекції радять уважно збирати всі документи та заповнювати декларацію, адже, якщо до кінця 2013 року Ви не скористалися правом на податкову знижку, таке право на наступні роки не переноситься.